Równowaga między pracą a życiem prywatnym

Kto nie słyszał o koncepcji work-life balance? Teraz bardziej niż kiedykolwiek, ważne jest, aby każdy pracownik miał równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Ale jak to osiągnąć? Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym jest bardzo szerokim – a także wysoce subiektywnym – zjawiskiem i dlatego nie można podać żadnych „uniwersalnych” wskazówek. Jednak poprzez ukierunkowane środki, metody i wspierającą kulturę firmy, każda firma może w znacznym stopniu przyczynić się do tego, aby jej pracownicy czuli się szczęśliwsi.

Niektóre z narzędzi pozwalających na osiągnięcie optymalnej równowagi to m.in. elastyczne formy pracy, telepraca, praca zdalna, regularna informacja zwrotna od pracowników, indywidualne i ludzkie podejście, a przede wszystkim szacunek dla życia osobistego pracownika.

W Sloneek mocno wierzymy, że pracodawcy nie powinni abdykować z odpowiedzialności za zadowolenie swoich pracowników z równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, ponieważ ich podejście ma na to duży wpływ. 🙂 Badania wielokrotnie potwierdziły również, że zadowolony pracownik przynosi firmie znacznie większą wydajność i dobrobyt.

 

Jesteśmy tu dla Ciebie

W czym możemy pomóc?

Nasi eksperci odpowiedzą na wszelkie pytania, przeprowadzą Cię przez system Sloneek i pomogą przekształcić Twój HR w nowoczesne, kompleksowe rozwiązanie.

  • Najlepszy onboarding
  • Wprowadzenie wszystkich funkcji
  • Prezentacja i oferta dostosowana do potrzeb HR
  • Odpowiedz na wszelkie pytania
Group 1469-1
image 58
Group 1469
image 55

Zostaw nam kontakt, odezwiemy się do Ciebie.