Group 33959
Sztuczna inteligencja ChatGPT pojawiła się w HR.
Odkryj Sloneek AI 👈
Sztuczna inteligencja ChatGPT pojawiła się w HR. Wypróbuj bezpłatnie już dziś!
image 63
logo-footer
image 62
czechitas
logo
logo-loono-colour-01
Vector
logo-1
60af66ac34e8419add9aeb0c_Balikobot_cz_logo-lp
 • Ewidencja czasu pracy
 • Zaprowadzenie porządku w administracji
 • Ewidencja przepracowanego czasu
 • Planowanie zmian i obecność na nich
 • Deklaracje pracy
 • Onboarding
 • Ewidencja pomocy w pracy
 • Podpisywanie dokumentów

Godziny pracy i nieobecności

W non-profitach najczęściej spotykamy się z regularnymi godzinami pracy, które można łatwo zdefiniować w Sloneek, a tym samym w połączeniu z ewidencją i zatwierdzaniem nieobecności mieć od razu przygotowany timesheet jako najważniejszą podstawę do naliczania płac.

Ewidencja pomocy w pracy

Porządek czyni przyjaciół, a w przypadku przekazywania i pilnowania drogich narzędzi pracy jest to podwójnie prawdziwe. Sloneek umożliwia pełną cyfryzację protokołów przekazania i ewidencji drobnych składników majątku. Odbiór pomocy jest potwierdzany podpisem cyfrowym odbiorcy, a uprawnieni zarządcy majątku mają pełne raporty, kto ma jaką pomoc, ile ma lat i w jakim jest stanie.

Śledzenie czasu pracy

Jeśli pracujesz na zasadzie projektu i angażujesz w swoje projekty zewnętrznych współpracowników lokalnych i międzynarodowych, możesz raportować ich przepracowany czas za pomocą śledzenia czasu pracy, które jest częścią modułu Działania. W tym module można również planować zmiany i raportować przepracowany czas za pomocą timesheetów. Za jedną cenę otrzymujesz bardzo podwójnie potężne narzędzie.

Podpisywanie dokumentów

Rzeczywistość sektora non-profit często kojarzy się z biurokracją. Do jego ograniczenia chcemy się przyczynić dzięki modułowi Dokumenty, który oprócz funkcji compliance umożliwia również podpisywanie dokumentów przez pracowników wewnętrznych oraz osoby zewnętrzne, które nie posiadają konta w aplikacji.

Co mówią o nas nasi klienci?

Dołącz do ponad 2.000 zadowolonych klientów

"Sloneek okazał się korzystny dla mnie osobiście w tym sensie, że uprościł moją pracę podczas przygotowywania dokumentów płacowych. Korzystam z miesięcznych raportów frekwencji. W zintegrowanym kalendarzu widzę nakładanie się obecności i HO. Ogólnie rzecz biorąc, Sloneek doskonale wpisuje się w ogólną digitalizację naszej szkoły."

Lucie Smetanová

Kierownik działu kadr | Montessori Andílek

"Sloneek stał się częścią zespołu. Widzimy, kto co robi, kiedy i możemy z łatwością z nim pracować i planować."

Aleš KOZÁK

Dyrektor Instytutu Zabytków i Kultury

"Sloneek wprowadził do naszej pracy porządek i jasność".

Lukáš Hejna

Dyrektor ds. pozyskiwania funduszy Fundacji Via

"Wreszcie mamy wszystkie nasze dokumenty w jednej bazie online! Co najbardziej doceniam w aplikacji to to, że jest naprawdę przyjazna dla użytkownika, wsparcie klienta jest naprawdę wyjątkowe, zawsze szybkie i pomocne. Bardzo się cieszę, że większość funkcji jest dla mnie jasna, a jeśli nie, to jest czat i osoba gotowa do pomocy!"

Jitka Zmítková

Kierownik działu HR | Loono

"Dzięki Sloneek każdy ma w czasie rzeczywistym wgląd w ruchy i plany kolegów. System jest również na tyle elastyczny, że pozwala śledzić pracę stażystów i wolontariuszy, bez których nasza działalność nie może się obejść."

Pavla Gomba

Dyrektor wykonawczy | Czeskiego Komitetu UNICEF

"Sloneek pomógł nam szybko wprowadzić jasność i porządek w administracji HR naszej szybko rozwijającej się firmy. Kiedy nie wiedzieliśmy co zrobić, zespół wsparcia Sloneeka był szybki i pomocny. Doceniamy również ciągłe udoskonalanie aplikacji, aby lepiej i elastyczniej odpowiadała na zapotrzebowanie związane z bardzo dynamicznymi zmianami, których doświadczamy:)"

Josef Šakhta

CEO i współzałożyciel | Sharry

Dowiedz się więcej o aplikacji Sloneek

Nasi eksperci Václav, Adam, Richard i Sebastian z przyjemnością zapoznają Cię z systemem Sloneek HR i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

 • Zaprezentują wszystkie funkcje aplikacji
 • Odpowiedzą na wszystkie pytania
 • Przygotują prezentację i indywidualną ofertę
 • Zapewnią najlepszy onborading
Group 1469-1
image 58
Group 1469
image 55

Bezpłatna wersja demo