Sloneek napędza wiodące polskie firmy:

Volvo
košik
Lindt
knigh frank
Balikobot
sky
čedok
Hyperia
Kontentino
Hyperia-1
Volvo
košik
Lindt
knigh frank
Balikobot
sky
čedok
Hyperia
Kontentino
Hyperia-1
Volvo
košik
Lindt
knigh frank
Balikobot
sky
čedok
Hyperia
Kontentino
Hyperia-1
  • Ewidencja czasu pracy
  • Zaprowadzenie porządku w administracji
  • Ewidencja przepracowanego czasu
  • Planowanie pracy na zmiany
  • Deklaracje pracy
  • Integracja z Slack i Jira

Niezależnie od tego, czy prowadzisz nowoczesną kawiarnię, czy jesteś firmą technologiczną, Sloneek zapewni Ci dokładnie to, czego potrzebujesz, w rozsądnej cenie i w pięknej oprawie graficznej.

Ewidencja czasu pracy

Musisz mieć prosty przegląd czasu przepracowanego przez pracowników plemiennych, aby wspierać listę płac i wszelkie kontrole władz. Sloneek automatycznie generuje arkusz czasu pracy na podstawie ustalonych godzin pracy każdego pracownika oraz jego zatwierdzonych nieobecności.

Porządek w administracji

Jestem pewien, że korzystasz z wielu usług w chmurze, narzędzi do przechowywania i współpracy. My też. Mimo to stwierdziliśmy, że na rynku nie ma zbyt wielu narzędzi, które pomogłyby nam utrzymać porządek w naszych dokumentach oprawnych i narzędziach pracy. Dlatego stworzyliśmy moduły Pomoc i Dokumenty. Dzięki nim dokładnie wiesz, kto podpisał, a kto nie, jaki dokument, jakim pracownikom przydzielono pomoce robocze i w jakim są stanie.

Śledzenie czasu pracy

Jeśli współpracujesz również z freelancerami, musisz mieć proste narzędzie, które pozwoli im rejestrować czas, za który zwracasz im pieniądze. Wszystko to za ułamek ceny porównywalnych rozwiązań zagranicznych. Jeśli potrzebujesz wyeksportować zdarzenia do innego systemu, mamy dobrze opisane API, które to ułatwia. To samo dotyczy wpisywania zgłoszonych prac.

Planowanie pracy na zmiany

Być może trzymasz nagłą sytuację lub ogólnie potrzebujesz mieć konkretnych ludzi przydzielonych do konkretnych działań. Dlatego też istnieje moduł Activities, w którym użytkownicy z rolą Scheduler mogą planować pracę dla innych.

Jesteśmy tu dla Ciebie

W czym możemy pomóc?

Nasi eksperci odpowiedzą na wszelkie pytania, przeprowadzą Cię przez system Sloneek i pomogą przekształcić Twój HR w nowoczesne, kompleksowe rozwiązanie.

  • Najlepszy onboarding
  • Wprowadzenie wszystkich funkcji
  • Prezentacja i oferta dostosowana do potrzeb HR
  • Odpowiedz na wszelkie pytania
Group 1469-1
image 58
Group 1469
image 55

Zostaw nam kontakt, odezwiemy się do Ciebie.