ezgif.com-gif-maker (4)

Wiemy, o co nam chodzi 👉 Sloneek stanie się najczęściej używanym narzędziem HR wśród MŚP na całym świecie 💪

f04de0cb801328b42ceb4e2d572d1b0b

Wiemy, jak się rozluźnić po pracy. Pomimo tego, że często odpoczywamy razem 🍺

ezgif.com-gif-maker (3)

Czego nie wiemy, tego się uczymy. Wiemy wystarczająco dużo, ale nie na tyle, żeby przestać się uczyć 😎

Poznaj nasze stado

Wszyscy doskonale wiemy, o co nam chodzi.

Sloneek stanie się najczęściej używanym narzędziem HR wśród MŚP na całym świecie.

- Nic nas nie powstrzyma 💪
Founders

Piotr, Filip, Vasek i Milan są założycielami Sloneek.

History

Tak to się zaczęło. W kuchni, na stole i przy napojach energetycznych.

Julka

Julka. naszego marketingu. A także niewyczerpaną studnię pozytywnej energii.

Studiowała psychologię na Uniwersytecie Pavola Jozefa Šafárika w Koszycach. Lubi wietrzyć głowę na długich spacerach po górach i podczas poznawania nowych miejsc 🏔 🔭…

image 45

Radim, siła napędowa zespołu marketingowego. „NIE” nie jest dla niego odpowiedzią, a słowa „niemożliwe” chyba nawet nie ma w jego słowniku :)) O dziwo, potrafi też czasem zamknąć się w sobie. W wolnym czasie jest wielkim fanem giełdy i swojego buldoga francuskiego, Stelli.

IMG_5799

Sebastian jest rakietą, która wraz z jego przybyciem wystrzeliła naszą sprzedaż do niebotycznych liczb. Wyróżnia się naturalnością, proklienckim podejściem i umiejętnością pracy w zespole. Pierwszy teambuilding zawsze będzie w naszych wspomnieniach! 😀 Sebastian, witaj na imprezie!

Axa pes

Piesek Axi uważnie pilnuje, żeby każdy robił to, co ma robić 😅 .

IMG-20221021-WA0000

Stanka wnosi do naszej sprzedaży urok i spokój. Jej energia i charyzma przekazywana jest poprzez wirtualne połączenie bezpośrednio do naszych klientów. Urok jej południowych korzeni nie daje się łatwo stłumić. Stanka jest partnerem, nie przepuszcza żadnej okazji do wzmocnienia naszych czesko-słowackich relacji.

IMG20221216142640

David jest pierwszym dodatkiem do naszej drużyny szczęścia. Był też pierwszym, który opanował, zrozumiał i skonfigurował Sloneekw 2 dni. Jest to więc żywy dowód na to, że nasza aplikacja wcale nie jest taka skomplikowana:) Morawski w ciele i duszy. Jako były zawodowy tenisista i trener wie o obsłudze klienta więcej, niż mogłoby się wydawać.

Spolu
Vasek Martin

Vasek Marcin jest odpowiedzialny za sprzedaż i marketing w firmie Sloneek.

To on stał za pierwszym pomysłem stworzenia aplikacji, która pomogłaby ludziom usunąć papier „wnioski o udzielenie czasu wolnego na rekonwalescencję”. W 2010 roku zaprojektował pierwszą formę aplikacji, która nosiła wówczas nazwę iDovolenka. Studiował ekonomię i marketing, a w życiu osobistym wyznaje ideały transhumanizmu. Jest tatą, miłośnikiem sztuk walki, die-hard sportowcem, twardzielem i ewangelistą jedzenia low-carb.

Kto nic nie robi, ten nic nie psuje!

- Uchwycone w sali konferencyjnej na ścianie
Devel

Tylko Julka potrafi nakłonić naszych deweloperów do wspólnego zdjęcia. Bo wszyscy się jej boją 😅 🙈 .

Filip

Filip Lukáč prowadzi zespół rozwoju Sloneek.

Był przy narodzinach pierwszej wersji Sloneek, którą programował w wolnym czasie. Wymówił też po raz pierwszy przyszłą nazwę aplikacji, którą potem po prostu przekształciliśmy na formę fonetyczną. Obecnie pełni funkcję szefa działu rozwoju. Filip jest absolwentem Wydziału Informatyki Uniwersytetu Technicznego w Koszycach. Grał zawodowo w hokeja na lodzie dla HC Košice, a jego pozytywne nastawienie do sportu nie opuściło go. Obecnie jest stałym korporacyjnym zwycięzcą konkursu na największą liczbę kroków pokonywanych dziennie.

Milan2

Milan Ratajodpowiada za Customer Happiness i wszystko co związane z HR.

Jest jednym z najstarszych członków zespołu. Z Vaskiem był przy narodzinach aplikacji iDovolenka. Jest doświadczonym i zaprawionym w bojach konsultantem HR. Najczęściej pracował przy dużych zmianach organizacyjnych lub strategicznym doradztwie personalnym dla kadry zarządzającej. Poza obsługą klienta, aktywnie angażuje się w ewangelizację kompetencyjnego modelu rozwoju pracowników. Milan studiował andragogikę i marketing. Posiada również tytuły doktorskie w obu dziedzinach. Milan jest wielkim miłośnikiem jedzenia, koneserem wina, doskonałym kucharzem i aktywnym sportowcem.

image 46

Sima wprowadza do zespołu produktowego porządek, jasną wizję i organizację. Długie rozmowy z rekruterami doprowadziły do tego, że rozwój naszej aplikacji idzie w dobrym kierunku. Simi jest wielką fanką książek, długich i dających do myślenia rozmów oraz tematów tłumionych przez społeczeństwo.

Odber
zakopane

Uwielbiamy góry. My też czasem chodzimy do nich razem.

Peter

Peter Hložný jest związany ze Sloneekod początku jego istnienia, a obecnie odpowiada za rozwój oprogramowania całego backendu aplikacji. Peter ukończył studia na Wydziale Informatyki Uniwersytetu Technicznego w Koszycach. Poza pracą jest zapalonym rowerzystą i oddanym graczem. Jest też bardzo skromny, dlatego trzyma ten odcinek tak krótko 😇 .

Party_time

Pracuj ciężko – imprezuj ciężko. Bardzo ciężko.

No filter

Bez przesady. To ciężka praca…

Ivanka

Ivanka. Pierwsza kobieta w Sloneek. Ale przede wszystkim jest koderką.

Jest to wyraźny dowód na to, że rozwój SW nie jest tylko męską domeną!

Filec

Filec. Jest szefem działu front-end development.

Burzy przekonanie, że deweloperzy to nieokrzesani, tłusto ubrani faceci.

Miso

Misha oszukuje swoim ciałem.

Obecnie doświadczony koder back-end i front-end. Kiedy się złości, zaczyna mówić „Sharish”. Podobno lepiej, żebyśmy nie rozumieli…

Guzka_Brano

Jeśli chodzi o zabawę, to idziemy w rodzinnych tandemach. Jednak Julka i jej mąż są nieosiągalni…

Hory

Idź na całość. Nie ma złej pogody. Po prostu źle ubrani narciarze.

Ferata_team
vecere

Potrafimy być poważni…