ezgif.com-gif-maker (4)

Wiemy, o co nam chodzi 👉 Sloneek stanie się najczęściej używanym narzędziem HR wśród MŚP na całym świecie 💪

f04de0cb801328b42ceb4e2d572d1b0b

Wiemy, jak się rozluźnić po pracy. Pomimo tego, że często odpoczywamy razem 🍺

ezgif.com-gif-maker (3)

Czego nie wiemy, tego się uczymy. Wiemy wystarczająco dużo, ale nie na tyle, żeby przestać się uczyć 😎

Poznaj nasze stado

Wszyscy doskonale wiemy, o co nam chodzi.

Sloneek stanie się najczęściej używanym narzędziem HR wśród MŚP na całym świecie.

- Nic nas nie powstrzyma 💪
Milan_Filip

Piotr, Filip, Vasek i Milan są założycielami Sloneek.

History

Tak to się zaczęło. W kuchni, na stole i przy napojach energetycznych.

IMG20221216142640

David jest kluczową postacią w naszym zespole ds. szczęścia. Był też pierwszym, który opanował, zrozumiał i skonfigurował Sloneekw 2 dni. Jest to więc żywy dowód na to, że nasza aplikacja wcale nie jest taka skomplikowana:) Morawski w ciele i duszy. Jako były zawodowy tenisista i trener wie o obsłudze klienta więcej, niż mogłoby się wydawać.

Wierzymy w nasz produkt

Wspólnie pracujemy nad stworzeniem najlepszego systemu HR we wszechświecie i ewangelizujemy świat HR. Wszyscy wierzymy, że jesteśmy w momencie narodzin czegoś, co ma wielką przyszłość i ogromny wpływ na świat pracy.
Ten link mówi to najlepiej -> „make HR super human” 🙂

-
image 45

Radim, 🚂 siła napędowa zespołu marketingowego. „NIE” nie jest dla niego odpowiedzią, a słowa „niemożliwe” chyba nawet nie ma w jego słowniku :)) O dziwo, potrafi też czasem zamknąć się w sobie. W wolnym czasie jest wielkim fanem giełdy i swojego buldoga francuskiego, Stelli.

IMG_5799

Sebastian to 🚀 którego pojawienie się zwiększyło naszą sprzedaż. Wyróżnia się naturalnością, proklienckim podejściem i umiejętnością pracy w zespole. Nasz pierwszy wspólny teambuilding na zawsze pozostanie w naszej pamięci!

Jesteśmy jednym zespołem

Wydaje się to niewiarygodne, ale bez względu na to, jak długo jesteśmy w Sloneek, wydaje się, że wszyscy znamy się znacznie dłużej niż w rzeczywistości. Wyrażenie „pomaganie sobie nawzajem” nie jest dla nas modnym hasłem, ale rzeczywistością, do której nie musimy się zmuszać, ponieważ jest to dla nas bardziej naturalne niż natura. Pracujemy zdalnie, ale wciąż razem.

- Nasze wartości
Axa pes

Piesek Axi uważnie pilnuje, żeby każdy robił to, co ma robić 😅 .

Spolu

Kto nic nie robi, ten nic nie psuje!

- Uchwycone w sali konferencyjnej na ścianie
Devel

Tylko Julka potrafi nakłonić naszych deweloperów do wspólnego zdjęcia. Bo wszyscy się jej boją 😅 🙈 .

Filip

Filip Lukáč jest naszym dyrektorem generalnym.

Był przy narodzinach pierwszej wersji Sloneek, którą programował w wolnym czasie. Wymówił też po raz pierwszy przyszłą nazwę aplikacji, którą potem po prostu przekształciliśmy na formę fonetyczną. Filip jest absolwentem Wydziału Informatyki Uniwersytetu Technicznego w Koszycach. Grał zawodowo w hokeja na lodzie dla HC Košice, a jego pozytywne nastawienie do sportu nie opuściło go. Obecnie jest stałym korporacyjnym zwycięzcą konkursu na największą liczbę kroków pokonywanych dziennie.

Marek

Marek Beran jest kapitanem drużyny Revenue. Jego perkusja pomaga zwiększyć tempo i prędkość, z jaką Sloneek i ja lecimy do przodu ☠️

Jesteśmy odpowiedzialni za naszą pracę i za innych

Każdemu z nas zależy na dobrze wykonanej pracy. Cenimy sobie naszą ogromną elastyczność i swobodę, jaką wnosimy do zespołu poprzez odpowiedzialność za nasze zadania i naszą rolę. Cokolwiek uzgodnimy, to się liczy.

- Nasze wartości
Milan2
image 46

Sima wprowadza do zespołu produktowego porządek, jasną wizję i organizację. Długie rozmowy z rekruterami doprowadziły do tego, że rozwój naszej aplikacji idzie w dobrym kierunku. Simi jest wielką fanką książek, długich i dających do myślenia rozmów oraz tematów tłumionych przez społeczeństwo.

zakopane

Uwielbiamy góry. My też czasem chodzimy do nich razem.

Party_time

Pracuj ciężko – imprezuj ciężko. Bardzo ciężko.

No filter

Bez przesady. To ciężka praca…

Filec

Filec. Jest szefem działu front-end development.

Burzy przekonanie, że deweloperzy to nieokrzesani, tłusto ubrani faceci.

Hory

Idź na całość. Nie ma złej pogody. Po prostu źle ubrani narciarze.

Idziemy na bomby i mamy napęd

Czasami jest z nami ciężko. Wszyscy angażujemy się w dyskusje na temat naszego produktu i tego, co zamierzamy zrobić, więc czasami musimy być moderowani 🙂 Każdy z nas wkłada w swoją pracę „coś ekstra” i patrzy na wszystko z wielu stron, bo tylko w ten sposób wspólnie i stopniowo dochodzimy do celu. Ciągle się uczymy – wyrażenie„wymagające środowisko” jest prawdopodobnie najlepszym sposobem, aby to ująć – dokładnie w takim środowisku żyjemy.

-
Janko
Hecing2

Korporacyjne drwiny – właśnie ogłoszone KPI wywołują zarówno rozbawienie, jak i rozpacz. Ale zamieniamy rozpacz w determinację! 💪

Terka (1)

Nasza Terka jest ratownikiem medycznym. Pomaga to nowym klientom bezpiecznie przejść od wersji papierowej do cyfrowej. Ma praktykę jak nikt inny. Jest prawdziwym ratownikiem 🩸.

Jesteśmy zdrowo bezczelni

Co oznacza dla nas zdrowe drapieżnictwo? Na przykład, że otwieramy tematy, które są nieco tabu lub kontrowersyjne w świecie HR. Lubimy pokazywać, że „nie boimy się” i widać to w naszej komunikacji zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej.

-
Nika

Nika to kolejna inteligentna kobieta w dziale rozwoju. Lubi odkrywać morski świat podczas nurkowania i ładować swoją energię podczas spacerów lub skakania na trampolinie:)

Marticka
richard

Richard jest sprzedawcą jak pas. Jest również wykuty w Beskidach. Szorstki, ale piękny. I może dlatego uwielbia wędrówki, podróże i… picie rumu 🥃.

Aris (1)

Psy są wielkimi przyjaciółmi Sloneeków. Aris jest jednak nieco inny. Jest certyfikowanym ratownikiem medycznym.

Board (1)
revenue_meet
Teambuilding
Sloneek_chopok

Paul. Niepozorny z wyglądu, uderzający talentem i relacjami z UX. Od pierwszego dnia, w którym dołączył, nie pozostawił nikomu wątpliwości, że redesign aplikacji jest w naprawdę dobrych rękach.