Przewodnik po platformach HRIS 2023

LinkedIn cover – 67

Stáhněte si e-book

Odkryj korzyści i krytyczne czynniki różnych systemów HRIS dla Twojej firmy!

Chcesz ulepszyć swoją grę HR? Zastanawiasz się nad zaletami HRIS i dostępnymi opcjami? Ponadto, czy zastanawiałeś się, w jaki sposób HRIS oparty na sztucznej inteligencji może podnieść poziom Twojej gry? Zapoznaj się z Przewodnikiem dla kupujących, bezpłatnym e-bookiem, który zawiera mnóstwo przydatnych informacji, które pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru.

Przewodnik dla kupujących zawiera następujące kluczowe sekcje:

#1 Zrozumienie HRIS

Dowiedz się, czym jest HRIS i odkryj korzyści, jakie może przynieść. Ponadto poznaj różne rodzaje systemów HRIS dostępnych na rynku.

#2 Jakie funkcje AI mogą przynieść korzyści nowoczesnemu działowi HR?

W 2023 roku HRIS oparty na sztucznej inteligencji może pomóc zaoszczędzić mnóstwo czasu. Dowiedz się, które zadania HR najlepiej nadają się do automatyzacji za pomocą sztucznej inteligencji.

#3 Czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze systemu HRIS

Nie chodzi tylko o cenę – istnieje pięć kluczowych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze nowego systemu HR. Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem, aby upewnić się, że masz idealnie dopasowany system.

#4 Funkcje, których należy szukać w systemie HRIS w 2023 roku

Oprócz sztucznej inteligencji istnieją inne niezbędne funkcje, na które należy zwrócić uwagę w nowoczesnym systemie HR. Pozwól nam się z nimi zapoznać.

#5 Jak ocenić dostawców HRIS

Nie wiesz od czego zacząć porównując dostawców systemów HRIS? Mamy dla Ciebie wskazówki, gdzie znaleźć informacje online i jak oceniać produkty. Sprawdź też naszą poręczną tabelę porównawczą.